Kudirkos Naumiesčio seniūnijos ugniagesių komandai perduotas naujas priešgaisrinis automobilis „Iveco Magirus“. Šis pirkinys, kaip ir dar šį mėnesį Šakių priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą pasieksianti nauja transporto priemonė, yra baigiamieji projekto „Šešupės upės baseino gamtosaugos situacijos gerinimo stiprinant priešgaisrinę teritorijos saugą“ darbai.

Šis projektas, pasak jo vadovo, savivaldybės Regioninės plėtros skyriaus vedėjo Vito Girdausko, yra pirmasis projektas Europoje, stiprinantis priešgaisrinę saugą tiek Rusijoje, tiek Lietuvoje. Kaimynai jau naudojasi galinga priešgaisrine transporto priemone, o mūsų rajoną ji pasieks kiek vėliau. Atsižvelgiant į keletą pagrindinių veiksnių – gaisringumą, gyventojų skaičių bei faktą, kad projektas siejo dvi valstybes, bendru sutarimu buvo nuspręsta naująjį automobilį skirti pasienio zonoje įsikūrusiai Kudirkos Naumiesčio ugniagesių komandai.

 

Komandai vadovaujantis Leonas Pėžaitis iš rajono savivaldybės mero Juozo Bertašiaus priėmė automobilio dokumentus, visos komandos vardu padėkojo už naująjį pagalbininką. Automobilį pašventino Kudirkos Naumiesčio parapijos vikaras Romualdas Vitkovskis. Kad būtų kuo mažiau gaisrų linkėjo savivaldybės administracijos direktorius Juozas Puodžiukaitis, Kudirkos Naumiesčio seniūnas Algirdas Stankevičius.