Sporto klubas „Audra“ paminėjo savo penkiolikos metų gyvavimo sukaktį ir ta proga pakvietė šakiečius į vasarą vainikuojančią fiestą. Sporto klubo idėja – pasiūlyti žmogui kuo įvairesnį spektrą dziudo sporto šakų bei suteikti galimybę tobulėti. Šiuo metu klube sportuoja daugiau kaip 100 įvairaus amžiaus žmonių, dirba 9 žmonių kolektyvas, vyksta turnyrai, specifiniai užsiėmimai.
Visus tuos metus sporto klubui „Audra“ vadovaujantis ir jaunosios kartos sportiniu ugdymu besirūpinantis savivaldybės tarybos narys Kęstutis Smirnovas sako, kad 15 metų prabėgo kaip viena diena, o apie jo tėkmę primena ant sienų kabantys diplomai, surikiuotos paties sportininko ir jo auklėtinių taurės, ateities planai, kurie nuolat sukasi „Audros“ klubo valdovo mintyse.


Kolektyvą šventės proga sveikino rajono valdžios atstovai, kolegos sportininkai iš kitų rajonų. Gerų žodžių K. Smirnovui negailėjo savivaldybės meras Juozas Bertašius. Per 15 metų pasiekti rezultatai ir aiškus tikslo siekimas K. Smirnovui padeda rasti rėmėjų, neabejinga idėjų finasavimui yra ir rajono savivaldybė. Būtent jie ir padeda surengti didžiuosius renginius, išleisti veiklą apibendrinančius leidinius. Penkiolikos metų jubiliejų primins 300 egzempliorių tiražu išleista knyga „Čempionai“. Ją „Audros“ vadovas įteikė visiems rėmėjams bei sportininkams.
Pamatus sporto klubui „Audra“ k. Smirnovas pradėjo tiesti dar studijuodams Lietuvos kūno kultūros akademijoje. Pirmąjį klubą „Baltasis riteris“ iš pradžių įkūrė Tauragėje, o vėliau su bendraminčiais Andriumi Endriukaičiu, Mindaugu Okuniu ir Nerijumi Paulausku nusprendė įsteigti sporto klubą „Audra.“ Sporto entuziastai po truputį kaupė sportinį inventorių, Šakiuose nuomojosi patalpas treniruotėms. 2000 m. savivaldybės taryba skyrė nenaudojamas patalpas Kęstučio gatvėje, treneris kartu su auklėtiniais, draugais, rėmėjais, pasitelkęs projektines lėšas, pastatą atgaivino, sutvarkė.