Gelgaudiškio dvare vyko Finansų ministerijos inicijuotas renginys, kuriame buvo diskutuojama apie pinigus, Lietuvos galimybes ateinančiame Europos Sąjungos finansavimo etape ir konkrečiai – Šakių rajono savivaldybės galimybes prisitraukti europinių lėšų. Suėjime, kuriame dalyvavo Seimo narys Mindaugas Bastys, Vyriausybės atstovas Marijampolės apskrityje Paulius Uleckas,  savivaldybės maras Juozas Bertašius, mero pavaduotoja Rima Rauktienė, biudžetinių įstaigų darbuotojai, verslininkai, kalbėjo finansų ministras Rimantas Šadžius, Ministro Pirmininko patarėjas Justas Pankauskas, Lietuvos verslo darbdavių konfederacijos generalinio direktoriaus pavaduotojas Vaidotas Levickis, kraštietis, UAB „DOJUS agro“ direktorius Pranas Dailidė ir kt.

Šakiai buvo vienuoliktoji savivaldybė, kurioje Finansų ministerija kartu su įvykių rinkodaros kompanija „Publicum Events“ surengė tokį renginį. Finansų ministras R. Šadžius kalbėjo, kad Lietuva, pirmoji iš ES valstybių, patvirtino naujojo 2014-2020 metų finansavimo etapo ES fondų panaudojimo veiksmų programą, kuriai vien iš Sanglaudos fondų bus skirta 6,82 milijardai eurų.
Suėjime rajono meras Juozas Bertašius atkreipė ministro dėmesį į susidariusią sudėtingą Šakių rajono situaciją, į nerenkamą gyventojų pajamų mokestį, į užaukštintą pajamų rinkimo planą, švietimo problemas, priešgaisrinės saugos funkcijos, kuri yra deleguota valstybės, finansavimą. Meras apgailestavo dėl neteisingų kriterijų, kurie apsprendė tai, kad Šakiai nepateko į sąrašą miestelių, kurie gaus ES finansavimą kaip tikslinė teritorija.
Suėjime mintimis dalinosi Šakių verslo klubo prezidentas Arūnas Tarnauskas, savivaldybės tarybos narys Henrikas Zaremba.