saskrydis 2

2017 m. liepos 22 d. Naisiuose, Šiaulių rajone, vyko Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narių vasaros sąskrydis. LVŽS Šakių skyrius turėjo puikią galimybę pabendrauti su visos Lietuvos LVŽS skyrių nariais, pasidalinti gerąją patirtimi, parungtyniauti sportinėse varžybose, pasigrožėti kultūrinėmis programomis. Europarlamentaras Bronis Ropė pasidžiaugė, kad Šakių skyrius, kaip ir kasmet dalyvauja gausiu būriu, šiemet Šakius atstovavo per 50 žmonių delegacija.

Gamtai apdovanojus nuostabiu oru ir vaikai, ir suaugusieji turėjo daug įvairios veiklos: vyko estafetės, protmūšis, vaikai ir suaugusieji žaidė kvadratą, o krepšinio turnyre rungėsi net ir Seimo frakcijos lyderiai. Kiti dalyviai rinkosi mažiau įpareigojančias veiklas, domėjosi viena gražiausių Šiaurės Lietuvoje gyvenviečių, lipo į piliakalnį, apžiūrinėjo medžio skulptūrų parką, o vaikus labiausiai traukė neseniai atidaryta Triušių sala, kur vidury vandens telkinio laksto triušiukai.

Sąskrydžio metu vykusiame partijos Tarybos posėdyje buvo aptartos šių dienų aktualijos, pasiekti rezultatai ir numatomi rudens darbai. Dėmesys skirtas ne tik valdančiosios koalicijos klausimams, tačiau ir regionams – jų rolė ir balsas turi likti girdimi net vykdant esmines sistemines valstybės valdymo pertvarkas, racionaliau valdant ir naudojant valstybės turtą bei išteklius.

Kaip įprasta, LVŽS sąskrydyje kiekvienas regionas buvo paruošęs savo krašto vaišių stalus, kur buvo ragaujama namų gamybos sūrių, įvairiausių saldumynų ar šviežių bulvių su tradiciniu žemaičių patiekalu kastiniu. Kol vaikai pūtė didžiulius muilo burbulus ir šokinėjo ant batutų, tėvai patys dalyvavo ar palaikė savo komandas krepšinio rungtynėse, dalyvavo protomūšyje. Sąskydžiui einant į pabaigą įvyko tradicinis šaškių simultanas su sąjungos pirmininku Ramūnu Karbauskiu. Vakarą baigė ne tik apdovanojimai ir pašnekesiai, bet ir daugelį įtraukęs Ligito Kernagio koncertas.