SURPLYS

ukin

Mieli žemdirbiai,

Kviečiame Jus dalyvauti Lietuvos ūkininkų sąjungos, Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacijos, Lietuvos grūdų augintojų asociacijos, Lietuvos pieno gamintojų asociacijos, Lietuvos šeimos ūkininkų sąjungos organizuojamame

Visuotiniame žemdirbių suvažiavime, kuris vyks -

2018 m. vasario 9 d. Jonavos sporto arenoje (Žeimių g. 17, Jonava) Suvažiavimo pradžia – 11 val.

Būkime vieningi!

Dėl organizuoto nuvykimo iš Šakių prašome registruotis iki vasario 8 d. tel.: 8 615 26382, e-paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. - Tomas Skaizgirys

 

 

DARBOTVARKĖ

SVEIKINIMAS 2017

saskrydis 2

2017 m. liepos 22 d. Naisiuose, Šiaulių rajone, vyko Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narių vasaros sąskrydis. LVŽS Šakių skyrius turėjo puikią galimybę pabendrauti su visos Lietuvos LVŽS skyrių nariais, pasidalinti gerąją patirtimi, parungtyniauti sportinėse varžybose, pasigrožėti kultūrinėmis programomis. Europarlamentaras Bronis Ropė pasidžiaugė, kad Šakių skyrius, kaip ir kasmet dalyvauja gausiu būriu, šiemet Šakius atstovavo per 50 žmonių delegacija.

Gamtai apdovanojus nuostabiu oru ir vaikai, ir suaugusieji turėjo daug įvairios veiklos: vyko estafetės, protmūšis, vaikai ir suaugusieji žaidė kvadratą, o krepšinio turnyre rungėsi net ir Seimo frakcijos lyderiai. Kiti dalyviai rinkosi mažiau įpareigojančias veiklas, domėjosi viena gražiausių Šiaurės Lietuvoje gyvenviečių, lipo į piliakalnį, apžiūrinėjo medžio skulptūrų parką, o vaikus labiausiai traukė neseniai atidaryta Triušių sala, kur vidury vandens telkinio laksto triušiukai.

Sąskrydžio metu vykusiame partijos Tarybos posėdyje buvo aptartos šių dienų aktualijos, pasiekti rezultatai ir numatomi rudens darbai. Dėmesys skirtas ne tik valdančiosios koalicijos klausimams, tačiau ir regionams – jų rolė ir balsas turi likti girdimi net vykdant esmines sistemines valstybės valdymo pertvarkas, racionaliau valdant ir naudojant valstybės turtą bei išteklius.

Kaip įprasta, LVŽS sąskrydyje kiekvienas regionas buvo paruošęs savo krašto vaišių stalus, kur buvo ragaujama namų gamybos sūrių, įvairiausių saldumynų ar šviežių bulvių su tradiciniu žemaičių patiekalu kastiniu. Kol vaikai pūtė didžiulius muilo burbulus ir šokinėjo ant batutų, tėvai patys dalyvavo ar palaikė savo komandas krepšinio rungtynėse, dalyvavo protomūšyje. Sąskydžiui einant į pabaigą įvyko tradicinis šaškių simultanas su sąjungos pirmininku Ramūnu Karbauskiu. Vakarą baigė ne tik apdovanojimai ir pašnekesiai, bet ir daugelį įtraukęs Ligito Kernagio koncertas.

padeka

misko sodinima

2017 m. balandžio 8 d. Nacionalinė miško sodinimo diena kartu su VĮ Šakių miškų urėdija ir LVŽS Šakių skyriaus pirmininku Raimondu Januševičiumi

pranc

2017 m. balandžio 7 d. į susitikimą su Šakių rajono gyventojais Šakių kultūros centre atvyko Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis, Seimo narys Kęstutis Smirnovas. Svečius priėmė ir bendruomenei pristatė LVŽS Šakių skryriaus pirmininkas Raimondas Januševičius ir savivaldybės tarybos narys laikinai einantis mero pareigas Juozas Puodžiukaitis. Svečiau taip pat apsilankė Kudirkos Naumiestyje, apžiūrėjo V. Kudirkos aikštę ir aptarė galimybes Lietuvos 100-tį pasitikti atnaujintoje erdvėje.

karb

2017 m. kovo 24 d. Šakiuose lankėsi Seimo nariai, Kultūros komiteto pirmininkas Ramūnas Karbauskis ir kraštietis Kęstutis Smirnovas.

Svečiai susitiko su savivaldybės tarybos nariu, laikinai einančiu mero pareigas, Juozu Puodžiukaičiu, tarybos nariais, vėliau savivaldybės posėdžių salėje susitiko su bendruomene. Seimo Kultūros komiteto pirmininkas papasakojo apie svarbiausius Vyriausybės ir Seimo planus, atsakė  į klausimus. Vėliau svečiai aplankė naujai statomą Šakių kultūros centrą, miesto skverą. Šakių kultūros centro direktorius Raimondas Januševičius papasakojo, kaip užbaigus statybas atrodys kultūros įstaiga.

reklama